پروانه سلحشوری: برای حمایت از روحانی در انتخابات از روی مردم شرمنده‌ایم

ساخت وبلاگ
چکیده : ‍ ⭕️ پروانه سلحشوری: برای حمایت از روحانی در انتخابات از روی مردم شرمنده‌ایم/ هر استیضاحی می شود، عد... با عنوان : پروانه سلحشوری: برای حمایت از روحانی در انتخابات از روی مردم شرمنده‌ایم بخوانید :
‍ ⭕️ پروانه سلحشوری: برای حمایت از روحانی در انتخابات از روی مردم شرمنده‌ایم/ هر استیضاحی می شود، عده‌ای امتیاز می‌گیرند و استیضاح را کنسل می‌کنند

🔹عضو فراکسیون امید مجلس: وقتی زمان احمدی نژاد بود، نقد می‌کردیم که فساد وجود دارد. اما برای ریاست جمهوری آقای روحانی، همه ما مایه گذاشتیم. خدا می‌داند که از روی مردم شرمنده ایم. خدا می‌داند که من از روی مردم خجالت می‌کشم. این همه به استان‌ها رفتیم و وعده دادیم که دوره دوم دولت آقای روحانی نیز مانند دوره اول خوب خواهد شد؛ اما به محض اینکه ۴ سال دوم آقای روحانی آغاز شد، ببینید چه شده؛ فاجعه‌ای در حال رخ دادن است. همه را هم نمی‌شود به گردنِ بیرون انداخت. ارز و سکه از کجا توزیع می‌شود؟ این رانت ۴۲۰۰ تومانی را چرا ایجاد کردند؟ من کارشناس اقتصادی نیستم، اما می‌دانم که این یک رانت برای گروه‌های خاص بود. یعنی مسئولین دولتی نمی‌دانند که وظیفه صداوسیما واردات خوراک دام نیست؟ ضمن اینکه فقط بخشی از ارزهای دولتی تخصیص یافته، رسانه ای شده است و همه آنها رسانه ای نشده است.

🔹گاهی فکر می کنم دیگر پای هیچ استیضاحی را امضا نکنم. متاسفانه استیضاح هم برای مجلسی‌ها یک وسیله‌ای شده. عده‌ای امتیاز می‌گیرند و استیضاح تمام می‌شود. ما مجلسی‌ها از ابزاری که در دست داریم، درست استفاده نکردیم.

______________________
سیمور ایرانی...
ما را در سایت سیمور ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد وحدت بازدید : 2 تاريخ : جمعه 29 تير 1397 ساعت: 22:41