تهدید و آزار جنسی زنان/ صادقی: موضوع شخصی است و نباید پیگیر آن شد

ساخت وبلاگ
چکیده : انتشار یک فایل صوتی از یکی از نمایندگان مجلس باعث ایجاد حواشی در فضای مجازی شده است. در این فایل ا... با عنوان : تهدید و آزار جنسی زنان/ صادقی: موضوع شخصی است و نباید پیگیر آن شد بخوانید :
انتشار یک فایل صوتی از یکی از نمایندگان مجلس باعث ایجاد حواشی در فضای مجازی شده است. در این فایل این نماینده مجلس با خانمی صحیت می کند که گویا با او روابطی داشته و او را تهدید می کند.
انتشار فایل صوتی تحت عنوان «تهدید و آزار جنسی زنان توسط یکی از نمایندگان مجلس» در رسانه‌های کشوری بازتاب یافت و فردا نیوز نیز طی گزارشی به این موضوع پرداخت و سراغ هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان رفت.


تهدید و آزار جنسی زنان/ <strong>صادقی</strong>: موضوع <strong>شخصی</strong> است و <strong>نباید</strong> <strong>پیگیر</strong> آن شداما محمود صادقی، نماینده تهران واکنش متفاوت‌تری نسبت به این موضوع دارد و با اعلام اینکه فایل صوتی را شنیده است، می‌گوید: با توجه به اینکه این مسائل در حوزه خصوصی فرد قرار می‌‌گیرد، چندان ورودی به آن نکردم و خیلی هم علاقه‌مند نیستم در فضای عمومی درباره آن صحبت کنم و به نظرم مجلس نیز نباید خیلی پیگیر آن باشد!


http://gilkhabar.ir/369767/%D8%A8%D8...C%D9%84%D8%B3/
.
https://negaam.news/1397/04/28/352004/
سیمور ایرانی...
ما را در سایت سیمور ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد وحدت بازدید : 4 تاريخ : جمعه 29 تير 1397 ساعت: 22:41