وقتی خر سوریه و اسد از پل میگذرد!!!

ساخت وبلاگ
چکیده : یادشان رفته ایران چقدر شهید داد تا نطام سوریه سقوط نکند.چنین روزهایی از مدت ها قبل قابل پیش بینی بود... با عنوان : وقتی خر سوریه و اسد از پل میگذرد!!! بخوانید :
یادشان رفته ایران چقدر شهید داد تا نطام سوریه سقوط نکند.چنین روزهایی از مدت ها قبل قابل پیش بینی بود.پس از آنکه علی اکبر ولایتی مشاور بین الملل رهبر ایران در سخنانی در اندیشکده ی والدای روسیه گفت: (اگر کمک ایران نبود دولت بشار اسد طی چند هفته سقوط می کرد و اگر ایران نبود عراق و سوریه تحت سیطره ابوبکر بغدادی بودند) روزنامه ی الوطن چاپ سوریه و به مالکیت رامی مخلوف پسر دایی اسد و یکی از مهمترین شخصیت های نظام سوریه در تاریخ 15 ژوئیه مقاله ای چاپ کرده و از سخنان ولایتی انتقاد کرد. به عنوان نمونه در مقاله نوشته شد (عجیب است که از جلوگیری از سقوط دو کشور سوریه و عراق توسط مستشاران نظامی سخن گفته می شود.مستشار نظامی تنها نقشی تئوریک و در زمینه اطلاعات و چارچوب طرح ها و اختیارات تعریف شده دارد نه بیشتر)
نویسنده ی مقاله ادعا دارد که ایران خواسته با حضور در سوریه و عراق از کشیده شدن جنگ به داخل ایران جلوگیری کند فلذا منتی سر مردم سوریه ندارد)


آری این همه در سوریه و عراق هزینه کردیم کم و کمکشان کردیم کم گ
کم داریم بهشون یه چیزی هم بدهکار میشیم!
سیمور ایرانی...
ما را در سایت سیمور ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد وحدت بازدید : 6 تاريخ : جمعه 29 تير 1397 ساعت: 22:41