دختر ایران

ساخت وبلاگ
چکیده : امروز، بحمد اللّه دختران جوانى كه در آينده‏ى نه‏جندان دور به مقامات عالى علمى، فقهى و فلسفى مى‏رسند،... با عنوان : دختر ایران بخوانید :
امروز، بحمد اللّه دختران جوانى كه در آينده‏ى نه‏جندان دور به مقامات عالى علمى، فقهى و فلسفى مى‏رسند، بسيارند. اين‏ها افتخار نظام اسلامى هستند؛ و پيشرفت زن يعنى اين.
غرب مى‏خواهد فرهنگ خود را بر همه جا حاكم كند. فرهنگ غرب، برهنگى است. البته به شما عرض كنم كه اين برهنگى، اين فساد و بى‏بندوبارى و اين شكل فضاحت‏آميزى كه بعضى از زنان در بسيارى از كشورهاى غربى دارند، بحمد اللّه در خودِ غرب نيز همه‏گير نيست. اين، كارى است كه بر اثر تبليغاتِ غلطِ خودِ آن‏ها، روز به روز افزايش پيدا مى‏كند. و الّا حتى تا چهل، پنجاه سال پيش، در خودِ كشورهاى غربى، به اين شدّت نبود. آن‏ها مى‏خواهند همان فساد و بى‏بندوبارى را كه خودشان گرفتارش شده‏اند، به كشورهاى اسلامى هم صادر كنند. ولى ما اين را نمى‏خواهيم. اين، براى زندگى اجتماعى مضرّ است و براى آن‏ها هم مضرّ است. هرجا باشد، مضرّ است. روش اسلامى براى ما بهترين است. زنان ما در طول حوادث انقلاب و بعد از انقلاب تا امروز، نشان داده‏اند كه در آن چيزهايى كه معيار واقعى زندگى و ارزش و برجستگى آن‏هاست، در سطوح عالى قرار دارند.

دختر <strong>ایران</strong>
سیمور ایرانی...
ما را در سایت سیمور ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد وحدت بازدید : 9 تاريخ : پنجشنبه 28 تير 1397 ساعت: 12:11