خبر دکتر احمدی نژاد از تشدید اعتصاب غذای مهندس بقایی

ساخت وبلاگ
چکیده : 📝 به دنبال افزايش فشارها و سختگيری های غيرقابل توجيه مقامات قضایی و زندان عليه آقای حميد بقایی، وی ا... با عنوان : خبر دکتر احمدی نژاد از تشدید اعتصاب غذای مهندس بقایی بخوانید :
📝 به دنبال افزايش فشارها و سختگيری های غيرقابل توجيه مقامات قضایی و زندان عليه آقای حميد بقایی، وی اعلام كرده است كه در اعتراض به تداوم اين برخوردها و بی توجهی مقامات قضايی به درخواست های قانونی وی، اعتصاب غذای خود را تشديد خواهد كرد.

🔻 اكنون بيش از چهار ماه است كه آقای حميد بقايی برای اثبات حقانيت خود، در اعتصاب غذا به سر مي برد و وزن او از ٥٧ كيلوگرم در روز نخست، به حدود ۴۰ كيلوگرم در حال حاضر كاهش يافته است.

🔻 ديوانعالی كشور درخواست آقای بقايی برای اعاده دادرسی و محاكمه عادلانه او در يک دادگاه علنی را رد كرده است.

🔻 تشديد اعتصاب غذای آقای بقايی به معنای آن است كه وی از دريافت سرم قندی هم خودداری خواهد كرد. اين امر، خانواده آقای بقايی و بويژه فرزندان وي را نيز به شدت نگران كرده است.

🔻 دستگاه قضايی بی توجه به اعتراضات آقای بقايی، در تلاش است تا شرايط او را عادی جلوه دهد، اين در حالی است كه به گفته پزشكان، شرايط جسمی ايشان به هم ريخته و كليه ها نيز در آستانه از كار افتادگی كامل قرار دارد.

🔻 آقای بقايی اعلام كرده است كه تحت هيچ شرايطی حاضر به پذيرش حكم ظالمانه صادره عليه خود نيست و دستگاه قضایی با اهداف سياسی، او را گروگان گرفته است.


🔻 آقاي حميد بقايي بارها بر اثر اعتصاب غذا و افت شديد فشار خون از هوش رفته است.

🔻 مسئوليت حفظ جان و سلامتی آقای بقایی با مقامات كشور و بويژه مسئولان دستگاه قضایی است.

پایگاه اطلاع رسانی دکتر احمدی نژاد
سیمور ایرانی...
ما را در سایت سیمور ایرانی دنبال می کنید

نویسنده : محمد وحدت بازدید : 6 تاريخ : پنجشنبه 28 تير 1397 ساعت: 12:11