استفاده از تکنولوژی var فیفا در دانشگاه صنعتی شریف!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

چند روز پیش بود که مانیتورهایی مقابل درب آسانسورهای دانشکده کامپیوتر نصب شد که به صورت زنده داخل آسانسور را نشان می‌داد. این خبر بازتاب‌های مختلفی در داخل و بیرون این دانشگاه داشته است که در این گزارش تعدادی از این واکنش‌ها منعکس شده است.


اقدام اخیر مسئولان دانشکده کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف در نصب دوربین در یکی از آساناسورهای این دانشکده و پخش تصاویر دوربین نصب‌شده در طبقه همکف با واکنش‌های زیادی همراه بوده است و دانشجویان و سایر کاربران فضای مجازی این اقدام را سوژه پست‌ها و پیام‌های خود کرده‌اند. کانال «روزنامه شریف» به این موضوعی پرداخته است و اقدام به بازنشر تعدادی از توییت‌های دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف درباره اقدام اخیر مسئولان دانشکده کامپیوتر کرده است که در ادامه تعدادی از آنها آمده است:
- «هیچ‌کس تنها نیست»
- «بالابر شیشه‌ای کامپیوتر»
- بیدار شدم تلگرامو چک کردم، حدود هشت نه تا از فامیلامون و هم کلاسی‌های دبیرستانم، از کانالای مختلف یه پیام فرستادن که عکسه و متن زیرش: نصب دوربین و نمایشگر در اسانسور صنعتی شریف، معلوم نیست دانشجوهاش چیکار میکنن. جدا از اینکه خبر مضحکتر از اونه که انقدر پخش شه، یکم فکر نمیکنه دانشکده؟!
- الان بهش فک نکردم چی، ولی کرواسی ببره میرم تو آسانسور کامپیوتر یه حرکتی میزنم.
- برخی از کاربران اقدام دانشگاه شریف را به تکنولوژی VAR که اخیرا در جام جهانی روسیه به بهره‌برداری رسید تشبیه کردند و تصویر زیر را منتشر کردند:
<strong>استفاده</strong> از تکنولوژی var <strong>فیفا</strong> در دانشگاه صنعتی شریف!
- دانشکده کامپیوتر نماد بارز اینه که دانشگاه باید خصوصی بشه، پول بی صاحابه که تو را‌ه‌های مزخرف خرج میشه دیگه، اگه صاحاب داشت میپرسید این مانیتور چه مزخرفیه که پولش و دادید؟
- ولى من واقعاً نزدیک بود تو آسانسور مسخره بازى دربیارم که یادم افتاد ممکنه ١٠ نفر در حال تماشا باشن.
- بابا خیلی احمقانه‌ست این مانیتوره.
- امروز تنها تو آسانسور بودم، همکف که رسیدم در باز شد دیدم چند نفر دارن می‌خندن، به سر تا پای ظاهر و باطن وجودم شک کردم تا اینکه یکی‌شون گفت معذرت می‌خوام به شما نمی‌خندیدیم.
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 28 تير 1397 ساعت: 12:11

close
تبلیغات در اینترنت