ایران را در آب بکش+عکس

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

<strong>ایران</strong> را در آب بکش+عکس


برای جلوگیری از گسترش حوزه تمدنی و نفوذ فرهنگی سیاسی ایران، باید قورباغه را در آب گذاشت و به آرامی حرارت را بالا برد
اصل قورباغه ای به معنی بی تفاوتی نسبت به تغییرات تدریجی است.
گفته‌ای رایج است که می‌گوید زمانی که قورباغه را داخل یک ماهیتابهٔ پر از آب قرار می‌دهند، و آب آن را به تدریج داغ می‌کنند، قورباغه نمی‌تواند متوجهٔ افزایش تدریجی حرارت شود. او آنقدر می‌نشیند تا بمیرد.
از این مثل برای اشاره به این امر استفاده می‌شود که بسیاری از مردم، مثل قورباغه، نمی‌توانند تغییرات تدریجی و کشنده در تمدن مدرن را متوجه شوند.

بدخواهان ایران تحمل نمیکنند که ایران تلاش کند قدرتمند باشد و برای دفاع مشروع از خودش و تمدن ایرانی و اسلام در مناطق مختلف جهان نفوذ داشته باشد.
اگر ایران همان قورباغه باشد اجازه ندهیم ایران را در ماهیتابهٔ پر از آب نگهدارن تا به آرامی برنامه نابودی ایران را انجام بدهند.
انقلاب جنسی یا بهتر است بنویسم کودتای جنسی یکی از پروژه هایی است که صهیونیسم جهانی و غرب روی ان سرمایه گذاری کرده اند و اپوزیسیون احمق هم پیاده نظام دشمن شده اند و مشغول خیانت به سرزمین مادری هستند.


ایران را در آب بکش+عکسخلاصه فیلم:
ما امروز در ابتدای مسیری هستیم که غرب از ۲۰۰ سال پیش در راه آزادی‌های جنسی طی کرده‌است. مستند انقلاب جنسی، آزادی‌های جنسی در ایران را نمایش می‌دهد و با نگاهی متفاوت به زیستِ جنسی مردم هلند، فرانسه و اسپانیا تلاش می‌کند تا شناخت مخاطب را نسبت به دنیای غرب نزدیک‌تر کند. برای تماشای این مستند اینجا کلیک کنید…


دختران خیابان انقلاب در راستای کودتای جنسی در ایران ایجاد شده است، همچون سایت های سکسی که مثله دختران خیابان انقلاب در حال تابوشکنی هستند.
از گروه فمن تا دختران خیابان انقلاب در خدمت حکومت های استعمارگر غربی هستند؛ چه در پوشش فمینیسم جنسی یا حزب کمونیست کارگری ایران! تنها با این هدف که دشمنان استعمارگران نوین را تحت فشار بگذارند.


ایران را در آب بکش+عکس

روسیه بارها توسط فمینیسم جنسی گروه فمن مورد حمله قرار گرفته و البته کمونیست های نوکر استعمار نوین (استعمار عصر جدید) نیز به خوبی نقش سرباز های پیاده را بازی میکنند.
امثال مریم نمازی و دیگر اوباش چپ گرا بارها تلاش هایی در جهت تقلید از گروه فمن و اعتراض برهنه کردن و اینک پروژه گروه دختران خیابان انقلاب را شروع کردن و این دختران خیابان انقلاب اشعار کمونیستی هم میخوانند که به مرو زمان باز هم برهنه خواهند شد.
در نهایت اگر انقلاب جنسی در ایران پیروز و آزاد سازی های جنسی با استانداردهای غربی شروع بشود منافع صهیونیستها و غربی ها حفظ میشود و کمونیستها هم بعنوان مهره های بازی به کار گرفته خواهند شد.

عکس بازم حمله پلیس و ضرب و شتم زنان
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 32 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 9:24

close
تبلیغات در اینترنت