جوانفکر از اتهام توهین به مسئولان تبرئه شد/احضاریه جدید درباره توهین به مسئولان!

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

⏺ شعبه 69 دادگاه تجدید نظر استان تهران که قریب یک ماه پیش برای رسیدگی به اعتراض اینجانب به حکم صادره از سوی دادگاه شعبه 1058 کیفری دو دایر به شش ماه زندان به اتهام توهین به مقامات قضایی در صفحه اینستاگرام و چهار میلیون تومان جریمه نقدی به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی تشکیل شده بود ، روز گذشته (چهارشنبه) رای خود را صادر کرد.

◀️ به موجب این رای، اینجانب از توهین به مقامات قضایی مبرا شناخته شدم اما اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مورد تایید قرار گرفت.

◀️ نکته قابل توجه اینجاست که بنده اصلا صفحه اینستاگرام ندارم و بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه و قاضی دادگاه صادر کننده رای، به این مهم توجه نکردند و هم در کیفرخواست و هم در رای صادره ، به مطالب منتشره در صفحه ایسنتاگرام اینجانب!اشاره کرده بودند.

◀️ هنوز جوهر قضات شعبه تجدید نظر دایر بر برائت اینجانب از اتهام توهین خشک نشده بود که امروز (پنجشنبه) ، برگه احضاریه صادره از سوی شعبه دو بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه به دستم رسید که در آن پنج روز به بنده مهلت داده شده است تا برای دفاع از خود در برابر یک اتهام جدید با عنوان "توهین" ، در دادسرا حضور پیدا کنم.

◀️ از ظواهر امر چنین بر می آید که بنده به دلیل همراهی و همکاری با دکتر احمدی نژاد ، باید همواره در معرض اتهامات وارده از سوی دادستان تهران قرار داشته باشم. این در حالی است که چند پرونده دیگر بنده نیز همچنان مفتوح است و در باره آنها هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
علی اکبر جوانفکر
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 8 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 9:24

close
تبلیغات در اینترنت