واکنش مهندس بقایی به تهمت اخیر طائب /بازخوانی

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

✳️ خدایا به داد مردم بی پناه برس!

??????7 ماه و نیم انفرادی ، ظلم و اجحاف بزرگ و آشکاری بود که از سوی قوه قضائیه، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه بر بنده تحمیل شد. در این مدت و در جریان صدها ساعت بازجویی، عناصر این دو نهاد امنیتی اینجانب را تحت فشار قرار می دادند تا به جاسوسی برای اسرائیل و انگلیس و برنامه ریزی برای ترور و براندازی به دروغ اعتراف کنم!

??????البته به همین مقدار هم اکتفا نمی کردند. اصرار داشتند تا من به دروغ بگویم که اعضای دولت های نهم و دهم نیز برای اسرائیل و انگلیس جاسوسی می کردند! در زمان بازداشت من مقامات قضایی با استفاده از صدا و سیما و رسانه های وابسته به جناح فرصت طلبان(اصلاح طلبان سابق) سر و صدای زیادی در این باره به راه انداختند و تا توانستند جنجال به پا کردند.

?????? بازجویان خشن و کینه توز این دو نهاد امنیتی با وجود همه فشارها و دشواری هایی که بر بنده تحمیل کردند، به لطف خدا حتی به قدر سرسوزن هم به خواسته های نامشروع و غیر اخلاقی خود دست نیافتند. وقتی دیدند که حسابی خراب شده اند، از یک سو برای جمع کردن این افتضاح و از سوی دیگر برای فرونشاندن شعله کینه ها و عقده هایشان، با پرونده سازی و آسمان ریسمان کردن، اتهامات مالی پوچ و مضحک را سر هم بندی کرده و به بنده نسبت دادند. اتهامات مضحک اختلاس به دلیل اجرای مصوبه دولت در کمک به دانشگاه ایرانیان و نیز بالا کشیدن پول های سپاه آن هم مدت ها پس از پایان دولت دهم از جمله همین موارد است. دست آخر هم 63 سال زندان توسط قاضی حرف شنو دادگاه 1057 نصرت الله حیدری به عدد 63 حساب بانکی صادق لاریجانی علیه بنده صادر شد!

??????واقعیت این است که مدت هاست کار از کار گذشته و با این حضرات نمی توان از اخلاق، دین و انسانیت سخن گفت. در این شرایط من به این می اندیشم که وقتی این نهادها با معاون رئیس جمهور اینطور برخورد می کنند، با مردم بی دفاع و مظلوم چه رفتاری در پیش می گیرند؟! وقتی بدون هیچ دلیلی من را بازداشت می کنند و به زور می خواهند وادارم کنند که خود و همکارانم را جاسوس معرفی کنم و پس از شکست مفتضحانه با پرونده سازی، اتهامات مالی مضحک را ردیف می کنند، وای به حال مردم! در دلم می گویم خدا به داد این مردم برسد.

?????? من بر این عقیده هستم که وقوع ظلم های بزرگ علیه آزادی خواهان و عدالت طلبان عاشق ایران، مزیت های فراوانی به دنبال دارد. دست کم مردم فهیم ایران بیش از پیش درمی یابند که کشور به دست چه کسانی افتاده و مسئول نماهای امروز بر طریق چه مرام و مسلکی گام برمی دارند.

◀️ کانال شخصی حمید بقایی

<strong>واکنش</strong> <strong>مهندس</strong> بقایی به <strong>تهمت</strong> <strong>اخیر</strong> <strong>طائب</strong> /<strong>بازخوانی</strong>
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 57 تاريخ : دوشنبه 4 تير 1397 ساعت: 19:58

close
تبلیغات در اینترنت