5 نکته ضروری برای طراحی یک فروشگاه آنلاین | بلاگ

5 نکته ضروری برای طراحی یک فروشگاه آنلاین

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

5 <strong>نکته</strong> <strong>ضروری</strong> <strong>برای</strong> <strong>طراحی</strong> یک <strong>فروشگاه</strong> <strong>آنلاین</strong>

صفحه اصلی ویترین شماست نه صفحه فروش

صفحه اصلی فروشگاه شما اولین مکانی است که مشتریانتان با آن مواجه می‌شوند بنابراین این صفحه را باید به نحوی طراحی کنید که جذاب باشد و اطلاعات کلی درباره کسب و کارتان را ارائه دهد. درواقع صفحه اصلی فروشگاه در حکم همان ویترین مغازه شماست که با بهترین کالاهای خود آن را می‌آرایید. برای اینکه صفحه اصلی مناسبی داشته باشید سعی کنید این صفحه را به صفحه فروش محصولات تبدیل نکنید بلکه برترین و پرفروش‌ترین کالاهای خود را در این صفحه و در اسلایدری چشم گیر قرار دهید
برای هر محصول یک صفحه مجزا بسازید
گام بعدی و در اصل مهمترین گام، ساخت صفحه‌ای اختصاصی برای هر محصول است. اصلا از این مسئله که وب سایت شما صفحات زیادی داشته باشد نترسید اما حتما به هر محصولی هویت بدهید و برای آن صفحه‌ای مجزا در نظر بگیرید.
معرفی منحصر به فردی از هر کالا در سایت قرار دهید
شما یک فروشگاه آنلاین هستید، مشتریان خود را نمی‌بینید که درباره نقاط قوت و ضعف کالاهای مختلف با آن‌ها صحبت کنید بنابراین برای اینکه بتوانید با کاربرانتان ارتباط خوبی برقرار کنید و آن‌ها را برای خرید کالای مناسب راهنمایی کنید روش خوبی است که معرفی دقیق، صحیح و بی‌طرفانه‌ای از محصول در صفحه اختصاصی آن قرار دهید.
جایی برای ثبت دیدگاه کاربران برای هر محصول تعیین کنید
کاربران معمولا بیشتر از شما که فروشنده محصول هستید، به خریداران قبلی آن محصول اطمینان دارند، افرادی که از فروش بیشتر محصول شما چیزی عایدشان نمی‌شود و ضمنا از آن محصول استفاده کرده‌اند بنابراین نقاط ضعف و قوت آن را خود تجربه کرده‌اند و بی‌طرفانه این موارد را بیان می‌کنند.
برای جلب اطمینان کاربران، صفحه تماس با ما داشته باشید
یکی از مسائلی که باعث می‌شود مردم هنوز هم به فروشگاه‌های آنلاین اعتماد زیادی نداشته باشند و فروشگاه‌های فیزیکی و حضوری را ترجیح بدهند، نداشتن مکانی مشخص است که فروشگاه شما در آن مستقر باشد تا در صورت بروز مشکلی، بتوانند به‌راحتی به آن مراجعه کنند و مشکل را حل کنند.

با چند کلیک ساده می‌توانید وب سایت فروشگاه آنلاین مورد نظر خود را در فروشگاه ساز drag& drop سی می پلاس بسازید.
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 2 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 14:41