صربستان | بلاگ

صربستان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان، یک کشور محدود در خشکی و مرکز شرق خاوری اروپا برای گردشگران تور صربستان است که بخش جنوبی شبه جزیره بالکان و جلگه پانون را شامل شده است. این کشور با کشورهای بوسنی، هرزگوین و کرواسی در باختر، مجارستان در شمال، بلغارستان و رومانی در خاورمیانه و در آخر با مونته نگرو در جنوب هم مرز می باشند. شهر بلگراد پایتخت این کشور است. برای قرن ها، در مرزهای فرهنگی میان شرق و غرب، یک پادشاهی قدرتمند صرب در قرون وسطی بعدها با نام امپراتوری بیشتر بالکان را در تصرف داشت.
در پس قیام هایی که مردم صرب انجام دادند در آخر حکومت صربستان در سال 1818 تشکیل شد. صربستان در سال 2006 پس از آن که مونته ‌نگرو از اتحاد صربستان و مونته‌ نگرو جدا شد، دوباره پس از فروپاشی یوگوسلاوی در سال 1990 به وضعیت حکومت انفرادی درآمد. گردشگران تور صربستان جالب است بدانند در سال 2008، استان مستقل کوزوو، به صورت یک طرفه از صربستان اعلان استقلال کرد. حکومت صربستان استقلال کوزوو را غیرقانونی دانسته و آن را به رسمیت نمی‌ شناسد. دیگر کشورهای دنیا نیز واکنش‌های متفاوتی نسبت به این وقایع نشان داده اند.
صربستان یکی از کشورهای اروپایی محسوب میشه که دارای جاذبه های گردشگری مختلفی برای مسافرین تور صربستان هست. از رودخانه ها و کوه های زیبا گرفته تا جنگل ها و دشت ها همگی صربستان رو به کشوری با جاذبه های گردشگری جذاب تبدیل کردند. صربستان رو باید با فرهنگ ترکیبی همراه دانست و در تاریخ این کشور جنگ های مختلفی رو شاهد بوده. اگرچه گذشته ای پر از جنگ و درگیری در این کشور وجود داشته اما در حال حاضر آرامشی این کشور رو فراگرفته و آن را به یک منطقه بکر برای گردشگران تور صربستان تبدیل نمود. کوه های کوپائونیک یکی از بهترین مکان گردشگری صربستان هست که تو تابستان و زمستان گردشگرهای بسیاری رو برای اماکن تفریحی جذاب خود، جذب می کند یه جاذبه گردشگری عالی محسوب می شود.
باتوجه به نوع آب و هوای خوبی که کوپائونیک داره، بیش از 200 روز رو میشه در اینجا شاهد هوای آفتابی بود که به مسافرین تور صربستان توصیه می کنم.
همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 1:41