هلند | بلاگ

هلند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هلند کشوری کوچک در قسمت شمال غربی اروپا می باشد که پایتخت آن آمستردام نام دارد.قابل توجه مسافران تورهلند ، این کشور از سمت شرق با آلمان ، از سمت جنوب با بلژیک ، از سمت غرب از راه دریا با انگلستان همسایه و قابل دسترسی نیر می باشد. بندر روتردام به عنوان دومین شهر بزرگ هلند محسوب می گردد که از نظر تعداد اسکله ها و مساحتش به عنوان بزرگ ترین بندر اروپا در میان گردشگران تور هلند شناسایی شده است.
مسافران تور هلند توجه داشته باشند که مساحت کشور هلند ۴۱،۸۶۴ کيلومترمربع است که حدود 20% آن را آب تشکیل داده است به طور کلی این کشور یک دلتای سرسبز است که رودخانه های نظیر راین از میان این کشور می گذرد و جالب ترین موضوع که گردشگران تور هلند باید توجه داشته باشند نبود کوه در این کشور می باشد به طوری که بلند ترین تپه در این کشور 322 متر ارتفاع دارد.
به طور کلی کشور هلند خاک ماسه ای دارد به همین دلیل سرزمین هلند دارای چراگاه های و کشتزار های سرسبز می باشد و همچنین نهر ها ، دریاچه ها ، جنگل های طبیعی و مصنوعی در کشور هلند به وفور دیده می شود ، به همین دلیل است که سالانه میزبان تعداد زیادی از مسافران تور هلند می باشد. مسافران تور هلند توجه داشته باشند ، در قسمت جنوب هلند یک سری جزایر وجود دارد که زمانی خاک هلند به شمار می رفتند تا زمانی که آب دریا آن ها را در بر گرفت. آنان یک ایالت جداگانه ای به نام زيلند را تشکلیل دادن که معنای آن زمین دریا است.به همین دلیل مبارزه بین مردم و آب از پانصد سال قبل از میلاد مسیح تا به امروز ادامه داشته است.
قابل توجه گردشگران عزیز تور هلند ، این کشور به کشور دوچرخه ، آسیاب های بادی ، گل لاله و پنیر معروف می باشد علاوه بر آن به کشور هنرمندان هم شهرت دارد به دلیل این که هنرمندان مشهوری نظیر رامبراند تا ون گوگ و نقاشان معروف در این کشور دیدنی زندگی می کردند.
همچنین برای سفر به این کشور می توانید از تور لحظه آخری استفاده نمائید.
...
نویسنده : محمد وحدت بازدید : 0 تاريخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت: 1:41