جنجال بر سر تعارف سیگار به اورانگوتان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  جنجال بر سر تعارف سیگار به <strong><a title='اورانگوتان' target=_blank href=اورانگوتان" />


  ویدئو و تصاویر ناراحت‌کننده و البته خشم‌برانگیز از یک اورانگوتان، مسئولان باغ وحش را به دردسر انداخت.

  به گزارش فردانیوز، این تصویر اورانگوتانی را نشان می‌دهد که سیگار می‌کشد و بازدیدکنندگان باغ وحش در اطراف قفس او جمع شده و می‌خندند. یکی از بازدیدکنندگان سیگار روشن خود را داخل قفس اورانگوتان باغ وحش «باندونگ» اندونزی می‌اندازد و حیوان داخل قفس به تقلید از کار آن فرد سیگار را داخل دهان گذاشته و به نوعی می‌کشد.

  این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که هیچ‌کدام از نیرو‌های مسئول باغ وحش در آنجا حضور ندارند و همین عدم حضور آنها خود یکی از مواردی است که بینندگان تصاویر به آن واکنش نشان دادند.

  مسئولان این باغ وحش در پاسخ به واکنش‌ها عنوان کرده‌اند که احتمالا کارکنان باغ وحش در آن ساعت مشغول استراحت بوده یا زمان غذا خوردنشان بوده است که این خود نیز سوال‌برانگیز است که چرا زمان استراحت کارکنان باید همزمان با زمان بازدید از باغ وحش باشد.

  یکی از فعالان در زمینه حفاظت از حیوانات در فیسبوک با انتقاد از این اتفاق، نوشت: دادن خوراکی و هر نوع خوردنی به حیوانات باغ وحش ممنوع است، اما اینجا به راحتی سیگار به حیوان می‌دهند، پس می‌توان حدس زد که وضعیت خوراک آنها چقدر نگران‌کننده است.

  نویسنده : محمد وحدت بازدید : 0 تاريخ : چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت: 8:09
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123